pasekmenu
haslo

kreska1
telefonsiwywebdeveloper: +48 504 666 944
hosting: + 48 503 522 486
e-mail: biuro@webmake.pl

Kontakt

Siedziba: Webmake Strony Internetowe
ul. Wojska Polskiego 13a/4,
73-110 Stargard Szczeciński
województwo: zachodniopomorskie
NIP: 854-210-78-10 Regon: 320774811

minitel +48 504 666 944
minimail biuro@webmake.pl

  minigosc Marek Macedoński (właściciel)
  minitel +48 504 666 944
  minimail marek@macedonski.pl

   

  minigosc Donat Macedoński (hosting)
  minitel +48 503 522 486
  minimail donat@macedonski.pl

  minigosc Dominika Macedońska (copywriter)
  minimail dominika.matysiak@webmake.pl

   

  Napisz do nas!

  ...

  O nas

  webmakeWebMake to agencja interaktywna zajmująca się kreowaniem wizerunku firm w Internecie. Istniejemy od 2009 roku. W branży jesteśmy od 1997 roku i z dnia na dzień jesteśmy coraz lepsi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Znamy sekrety świadomego i skutecznego marketingu. Nasze działania są jak puzzle - to z nami stworzysz CAŁOŚĆ. Brzmi mało skromnie? Być może, ale zanim nas ocenisz zapoznaj się z naszą ofertą a także zajrzyj do zakładki portfolio.

  Nasz zespół składa się z osób, które prężnie pracują na sukces firmy. Dla nas tworzenie Państwa wizerunku to nie tylko praca, to także ogromna pasja. W każdy projekt wkładamy kawał swojego serca, dlatego po dokonaniu realizacji czujemy ogromną dumę a także radość z zadowolenia Klienta. Naszym niewątpliwym atutem jest to, że ogromnie się od siebie różnimy. Najczęściej jest to widoczne podczas burzy mózgów (zazwyczaj jest to burza z błyskawicami i piorunami), ale efekty końcowe są niebanalne i niekiedy bardzo fantazyjne. Potrafimy wykorzystać cały drzemiący w nas potencjał. Łączymy świeżość, energię i zapał do pracy z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasze kompetencje wynikają również ze zdobytego wykształcenia z zakresu tworzenia stron WWW, marketingu, komunikacji w Internecie, językowego kreowania wizerunku oraz Public Relations.

   

  Poniżej przedstawiamy skład firmy Webmake:

   Marek Macedoński

   marek-macedonskiZałożyciel firmy, webdeveloper, webmaster i grafik. Ukończył studia na wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Szczecińskiego z tytułem magistra. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Szczecińskiej z zakresu technologii WWW a także studia podyplomowe jako specjalista Public Relations. Od najmłodszych lat spędzał czas przy komputerze. W latach 90 był operatorem kanału Stargard na IRC (Internet Relay Chat). W roku 1997 stworzył swoją pierwszą stronę internetową - dla firmy, która szkoliła służby mundurowe. W roku 1998 był założycielem i prowadzącym portal internetowy hiphop.pac.pl. Jego drugą pasją jest muzyka. Zajmuje się komponowaniem utworów muzycznych. Obecnie prowadzi firmę WebMake, a także jest twórcą i administratorem strony internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz poszczególnych jednostek powiatowych.  
    

   Donat Macedoński

   programista, dyrektor sprzedaży i hostingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu programów bazodanowych. Jest twórcą programu DonHIT przeznaczonego do obsługi AFIS (Automated Fingerprint Identification System). Wersja testowa używana jest we wszystkich Laboratoriach Kryminalistycznych na terenie Polski oraz pilotażowo w jednym z laboratorium kryminalistycznym Policji w Niemczech. Uczestniczył w wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych prezentując nasze oprogramowanie.
    

   Dominika Macedońska

   dominika-matysiakZajmuje się tworzeniem tekstów. Jest copywriterką. Ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku filologia polska o specjalizacji językowe kreowanie wizerunku, a także studia podyplomowe jako specjalistka Public Relations. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego studiów drugiego stopnia na kierunku filologia polska, gdzie uzyskała tytuł magistra.